Zmiany w prawie

Z Patriarchat.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ponieważ w warunkach dzisiejszej demokracji i rozrostu państwa socjalnego poniższe zmiany w prawie są niewykonalne, należy traktować je teoretycznie, jako opis tego jak mogło by wyglądać prawo, jako propozycję jak mógłby być ułożony świat. Ale jak zmienimy swoją kulturę, to może kiedyś...


Odbrowolny ZUS, podzielony dla mężczyzn i kobiet. Wiek emerytalny odpowiednio 63 oraz 73

Mężczyźni przechodzą na emeryturę w wieku 65 lat, kobiety w wieku 60 lat. Mężczyźni umierają średnio w wieku 73,8 lat a kobiety 81,7[1]. Mężczyzna spędzi na emeryturze średnio 8,8 lat, kobieta 21,7 lat. Mężczyźni wpłacają na emerytury więcej niż kobiety, bo więcej zarabiają Potrzebne źródło. Dodatkowo, ZUS inaczej oblicza składki dla mężczyzn, nie uwzględniając tych danych, co doprowadza do jeszcze większych różnic w wypłacanych emeryturach. Potrzebne źródło.

Płeć Wiek Emerytalny Średnia długość życia Czas na emeryturze Różnica
Stan Obecny
Mężczyzna 65 73,8 8,8 12,9
Kobieta 60 81,7 21,7
Nasza Propozycja
Mężczyzna 63 (-2) 73,8 10,8 2,1
Kobieta 73 (+13) 81,7 8,7
 • Dobrowolny ZUS - możesz wybrać inne, prywatne alternatywy.
 • Dla tych, co zostają w ZUS:
  • ZUS ma być męski i żeński. Mężczyźni nie powinni dopłacać na emerytury obcych kobiet - im więcej zostanie w ich kieszeni, tym więcej będą mieli dla swoich bliskich, w tym żon.

Więcej szczegółów tutaj: Niesprawiedliwości Emerytalne.

Osobne składki zdrowotne dla kobiet i mężczyzn

 • Jak w tytule
 • Kobiety żyją dłużej od mężczyzn więc jednocześnie pobierają więcej świadczeń.

Rozdanie majątku państwowego Polakom

Państwo jako właściciel przedsiębiorstw nie sprawdza się. O wiele lepiej będzie, jak ich właścicielami będą Polacy. Dzięki temu zyski z przedsiębiorstw będą spływać bezpośrednio do kieszeni Polskich rodzin, omijając budżet państwa oraz kieszenie polityków.

 • Wszystkie spółki skarbu państwa, firmy, banki, przedsiębiorstwa gminne, wojewódzkie, państwowe - obojętnie jak duże lub małe - każda z tych jednostek ma zostać podzielona na akcje.
 • Te akcje mają następnie być rozdane wszystkim Polskim obywatelom, mężczyznom, którzy mają co najmniej dwójkę swoich biologicznych dzieci i jest to udowodnione badaniami genetycznymi.

Zamiana 500+ na kwotę wolną od podatku

2000zł zwiększenia do kwoty wolnej od podatku dla biologicznego ojca dziecka. Jeżeli ta kwota pozostaje niewykorzystana, ponieważ ilość podatków do zapłaty jest niższa niż kwota wolna - kumuluje się ona na następne lata.

Zmiana postrzegania przestępczości ze względu na płeć

Mężczyznom ciężej jest sądzić kobiety, ze względu na nasza biologię. Traktujemy je łagodniej. Dlatego kary dla kobiet, za te same przestępstwa które popełniają mężczyźni, powinny być wyższe. Dzięki temu różnica w wyrokach zostanie zniwelowana. Dodatkowo, przestępstwa inicjowane albo koordynowane przez kobietę powinny być jeszcze bardziej surowo karane, ponieważ wykorzystują fałszywie biologiczne przesłanki i dynamikę między płciami do przestępczych działań.

Stworzenie konsekwencji dla nieodpowiedzialnych kobiet za ich złe decyzje

Dzisiejszy system nagradza kobiety za bycie nieodpowiedzialną - "samotne" matki dostają mieszkania, dopłaty, dodatki - to wszystko trzeba zlikwidować. Takie kobiety tworzą złe warunki dla swoich dzieci. Trzeba zlikwidować też priorytetowe traktowanie przy rekrutacji dzieci takich matek do żłobków oraz szkół. Dzieci z odpowiedzialnych związków nie powinny być karane za to, że mają odpowiedzialnych rodziców.

 • Kara za urodzenie dziecka z wadą którą spowodowała matka - (np. FAS).
 • Kara za fałszywe oskarżenia - takie same jak za rzecz o którą oskarżają.
 • Kara za urodzenie dziecka poza małżeństwem - Dziecko powinno mieć ojca, ponieważ to ojcowie są filarem rodziny.
 • Kara za urodzenie dziecka poza małżeństwem dla kobiet pozostających w związkach małżeńskich.
 • Kara za niedwuznaczne propozycje w miejscach pracy - jeżeli dwuznaczne zachowanie ze strony mężczyzn jest karane i piętnowane, to proponowanie tego przez kobietę też powinno być.
 • Utrata obywatelstwa za urodzenie dziecka mężczyźnie bez polskiego obywatelstwa - dlaczego Polscy podatnicy mają utrzymywać dzieci, które nie będą Polakami? Dodatkowo, zlikwiduje to kłopot matek, które zachowują się nieodpowiedzialnie za granicami krajów a potem obarczają za to kosztami współobywateli.
  • Oraz utrata prawa do wszelkich składek, emerytur, państwowych świadczeń. Wszystkie wpłacone na państwo kwoty przepadają.

Aborcja - do ustalenia

Likwidacja alimentów

 • Likwidacja Funduszu Alimentacyjnego
 • Likwidacja obowiązku alimentacyjnego
 • Amnestia i umorzenie długów dla mężczyzn w więzieniach za sprawy alimentacyjne.

Świadczenia na rzecz kobiet przez mężczyzn pochodzą z czasów(przynajmniej w teorii), kiedy kobiety nie miały możliwości na uczciwy zarobek głównie przez swoją mniejszą siłę fizyczną - o wiele ciężej im było zarobić wystarczającą ilość pieniędzy na same podstawowe potrzeby. Dzisiejsze postępy w technologii sprawiły, że przeciętna kobieta jest w stanie się sama na siebie zarobić. Społeczeństwa Europejskie są społeczeństwami bezpiecznymi. Opieka mężczyzn nad kobietami, szczególnie przymusowa, nie jest dziś wymagana.

Istnieje duża grupa kobiet która stworzyła sobie karierę z bycia rodzicielka - takie kobiety rodzą dzieci jedyne dla pieniędzy. Zlikwidowanie takich programów nie pozwoli na takie oszustwo.

Uczciwym kobietom alimenty nie są potrzebne ponieważ mądrze wybierają swoich partnerów. Alimenty zachęcają kobiety do zostawania samotnymi matkami co powoduje tragedię dzieci i obarcza całe społeczeństwo kosztami nie tylko finansowymi, ale społecznymi.

Nowoczesne domy dziecka

 • Ekstremalne uproszczenie procedur adopcyjnych i opiekuńczych.
  • System punktowy dla rodzin uwzględniający zarobki, wykształcenie, historia rozwodów w rodzinie.
 • Likwidacja Domów Dziecka na rzecz adopcji.
 • Brak dodatków finansowych do adopcji - tworzy to brak zachęty do zarabiania na cudzym nieszczęściu.

Nowe spojrzenie na instytucję małżeństwa

Jednym z powodów dla których przez poprzednie wieki instytucja małżeństwa trwała do końca życia, było przywiązanie ludzi do ziemi. Od kiedy ludzie przestali żyć w plemionach, a rewolucja rolna sprawiła, że osiedli w jednym miejscu, konflikty spowodowane bardziej rozwiązłymi podejściami do związków rozsadzały by takie społeczności, oparte na współpracy licznych grup ludzi, o wiele bardziej niż wcześniej [do sprawdzenia].

Rewolucja przemysłowa, robotyzacja i informatyzacja zlikwidowały też wiele zadań i prac którymi kiedyś zajmowały się kobiety - pranie, sprzątanie, gotowanie zajmuje dzisiaj o wiele mniej czasu i w przypadku małych rodzin jest mniej opłacalne ekonomicznie, aby zajmowała się tym na stale kobieta, poza krótkimi okresami niemowlęctwa dzieci (więcej tutja: Dlaczego kobiety są nieszczęśliwe).

Ze wszystkich funkcji małżeństwa najważniejszą było zawsze ...

Mężczyzna jako prawny opiekun dzieci po rozwodzie

Zlikwidowanie zachęt finansowych dla kobiet do rozwodu i tak spowoduje, że obniży się ilość rodzin rozbitych przez zachłanność albo krótkowzroczność kobiet. Dodatkowe prawna ochrona dla ojcostwa wzmocni tylko tą reakcję, ponieważ kobieta nie będzie mogła się mścić na byłym mężu za krzywdy wyimaginowane lub przesadzone.

Obowiązkowe badania DNA dziecka przy porodzie

Aby zapobiegać oszustwom i zdradom przy porodzie wymagane jest zrobienie testu DNA na ojcostwo.

 1. Uczciwe kobiety nie maja sie czego obawiac
 2. Cena badań znacząco spadnie przy tej ilości
 3. Kobiety (i Mezczyzni tez) beda sie bali zdradzac. Skonczy sie powiedzenie że "U Mężatki nie ma wpadki"
 4. Punkt powyżej przyczyni się do wzmocnienia instytucji rodziny (Silna Rodzina to silne Państwo)
 5. Niech Państwo je refunduje (Silna i stabilna rodzina także ma wartość ekonomiczną więc zyski spokojnie przewyższą straty, patrz. pkt 2, i 4)
 6. Brak możliwości wyłudzenia alimentów
 7. Nie będzie to żadne naruszanie prywatności ani niesłuszne podejrzenia. (Analogicznie jak Policja z alkomatem. Badamy WSZYSTKICH aby wyłapać tych kilka pijanych kierowców. Raczej nikt nie ma do tego objekcji)

[2]

Zmiany w sądownictwie rodzinnym

 • Lustracja sędziów na podstawie danych o stanach małżeństw w których sprawach wydawali wyroki
  • Dzisiaj system prawny w sądach rodzinnych aktywnie i świadomie przyczynia się do produkcji jak największej ilości nieszczęść i konfliktów, ponieważ dzięki temu uzyskuje więcej pieniędzy. Zachęca kobietę do drążenia konfliktów, ułatwia drenaż kieszeni ojców i okaleczanie psychiczne dzieci.
 • Zakaz pracy w sądach dla ludzi po rozwodach - jedynie ludzie żyjący małżeństwie, bez historii rozwodów, na każdym stanowisku.


Inne proponowane zmiany

Swobodny dostęp do broni dla wszystkich Polaków

Jesteśmy jednym z najbardziej rozbrojonych krajów w Europie. Musimy to zmienić. Broń jest podstawą wolnego społeczeństwa. Od pewnego poziomu nasycenia bronią społeczeństwa staje się ono społeczeństwem wolnym i odpowiedzialnym. Broń daje możliwość obrony siebie oraz państwa.

 • Brak pozwoleń na broń.
 • Broń dostępna od 18 lat.
 • Można zabronić posiadania broni jedynie w przypadku kiedy zdecyduje o tym sąd.
 • Produkcja broni, modyfikacja broni, handel bronią, strzelnice, szkolenia związane z bronią - wszystkie są zwolnione z odprowadzania jakichkolwiek podatków, obojętnie jakie by to były podatki i kwoty.
 • Zakaz prowadzenia ewidencji Polaków posiadających broń przez organy państwowe.

Jeden z generałów Japońskich w czasie II wojny teoretyzował o ataku na USA. Powiedział: "Nawet, jeżeli pokonamy marynarkę Stanów Zjednoczonych, to jeżeli wylądujemy na brzegu będzie na nas czekać lufa za każdym źdźbłem trawy". Jak wy wyglądała dla Polski II wojna światowa gdyby każdy Polak miał broń? Jak rozbiory? Jaka będzie nasza przyszłość?Źródła