Strona główna

Z Patriarchat.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj na encyklopedii Patriarchat.pl!

Patriarchat.pl jest patriarchalną encyklopedią stworzoną z myślą o wszystkich męskich sprawach. Prezentuje ona nowy, patriarchalny sposób myślenia powiązany z RedPill, MGTOW, manosferą. Na wiki znajdują się artykuły o kulturze, polityce, religii, wolności, dostępie do broni. Projekt Patriarchat.pl ma na celu uzbrojenie mężczyzn w argumenty i zachowania które pomogą im zachować autonomię w coraz bardziej totalitarnej rzeczywistości. Patriarchat.pl jest projektem kulturowym, nie politycznym. Ma na celu zmianę sposobu myślenia i postrzegania rzeczywistości przez mężczyzn.

Cała wiki jest na razie w fazie początkowej - pełna jest pustych, ledwie zaczętych i niedokończonych artykułów, które na razie nie reprezentują odpowiedniego poziomu. W przyszłości, kiedy powstanie więcej artykułów lepszej jakości powstanie system oceny artykułów, gdzie wiadomo będzie które artykuły można traktować jako pewne. Dlatego, do odwołania, wszystkie informacje na stronie traktuje się jako niepotwierdzone/nieprawdziwe.

Czym jest Patriarchat

  • Patriarchat to stowarzyszeniem tylko i wyłącznie dla Mężczyzn.
  • Tworzymy nową, Męską kulturę, budowaną na fundamentach wiedzy Manosfery, w której Mężczyzna jest na pierwszym, jedynym i najważniejszym miejscu.
  • Tworzymy Męską społeczność opartą na współpracy, złączoną wspólnymi doświadczeniami oraz mającą ściśle określone wartości oraz cele.
  • Aktualne informacje znajduja się tutaj.

Artykuły węgielne

Poniższe artykuły najlepiej wyjaśniają istoty problemów.

Nasze najważniejsze wpisy

Tutaj znajdują się najważniejsze wpisy na stronie.

  • Złote komentarze - tutaj znajdują się komentarze, zebrane z internetu, które wnikliwie przedstawiają sytuację mężczyzn w dzisiejszym świecie.
  • Złote cytaty - to samo co wyżej, tylko krótkie cytaty.
  • Zmiany w prawie - propozycje jakby mogło wyglądać prawo (na razie w sferze marzeń ;).
  • Znani rozwodnicy.

Kontakt

Media Społecznościowe
Email kontakt@patriarchat.pl
Facebook Link
Youtube Link
Twitter Link
Discord Link
Kalendarz Google Link

Wiki

>>>TUTAJ<<<

znajduje się encyklopedia naszego stowarzyszenia, którą należy to traktować jako zbiornik myśli. są tutaj różne dzieła od różnych autorów z różnych wieków o różnych poglądach. to, że coś się tutaj znajduje nie oznacza, że jest to zdanie stowarzyszenia. do Encyklopedii wstawianie są wszelkie materiały które można uznać za choć trochę pro-Męskie.

Stopka