Przewodnik Patriarchy

Z Patriarchat.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Docelowo ma to być kieszonkowa książeczka, gdzie znajdziesz odpowiedź na to jak żyć w dzisiejszym świecie, robiąc to zgodnie z zasadami Patriarchatu.

Patriarchat

Kim jesteśmy

Stowarzyszenie Ubezpieczeniowe

Towarzystwo ubezpieczeniowe zbiera ludzi świadomych istnienia ryzyka i chcą się przed konsekwencjami tego ryzyka uchronić. Są to ludzie odpowiedzialni, mądrzy przed szkodą. Towarzystwo jest organizacją która w przypadku wystąpienia incydentu pomaga i łagodzi skutki ale jednocześnie wymaga przestrzegania pewnych reguł i wymogów. Dzięki temu sama szansa na wypadek maleje, bo ubezpieczony przestrzega mądrych, przemyślanych wcześniej reguł. Wypadek, jeżeli już się zdarzy, nie musi być rozległy i poważny, bo poprzednie akcje ubezpieczonego wykonywane były w sposób bardziej przemyślany. Ponieważ ubezpieczony przestrzegał ogólnie przyjętych reguł inni ubezpieczeni nie mają oporów aby składać się na kogoś, kto zachowywał się odpowiedzialnie.

Jako członek Patriarchatu możemy Ci zagwarantować, że jeżeli będziesz przestrzegał naszych reguł, szansa, że coś Ci się stanie będzie o wiele, wiele mniejsza, a jeżeli coś się wydarzy, wszyscy przybędziemy Ci z pomocą.

Związek Zawodowy

Związek Zawodowy jest grupą ludzi, która wspólnie negocjuje stawki za swoją pracę, dbając o swój interes.

Szalupa Ratunkowa

Jak powinieneś działać

Przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo

Działanie w drużynach

Kolektywizm w którym wszyscy są równi jest sztuczny i nieprzyjazny. Ludzie nie są równi i równanie ich powoduje marnotrawstwo ich potencjału. Nie da się równać ulepszając, dla się równać jedynie pogarszając, przez co cała społeczność stale się stacza.

Indywidualizm jest sprzeczny z naturą człowieka. Za dużo indywidualizmu oraz prywatności powoduje alienację, braki w umiejętnościach społecznych w skrajnych wypadkach choroby psychiczne. Ludzie są stadni, ludzie zawsze żyli w grupach, obok siebie, współpracując. Pojedynczy bohaterowie zmieniający świat są głównie fantazją a jeżeli osiągali sukcesy to dzięki współpracy oraz organizacji wielkiej ilości osób.

Dlatego trzeba działać w drużynach. Drużyny są zbiorem jednostek, które ze sobą współpracują. Jest to idealna mieszanka indywidualizmu oraz kolektywizmu. Wiele osób w grupie ma pokrywające się umiejętności które mogą ćwiczyć i usprawniać zbiorowo oraz swoje własne specjalności, dzięki którym mogą się w grupie wybić i być dla wszystkich przydatnym.

Wrogowie Patriarchatu

Wrogami Patriarchatu nie są kobiety. Nie są nimi nawet feministki. Są nimi mężczyźni którzy nie zgadzają się z Patriarchatem. To są jego najwięksi wrogowie i najgorsi przeciwnicy. Gdyby ich nie było, Patriarchat istniałby bez żadnych przeszkód. To ich istnienie powoduje problemy.

Prawica musi się zmienić

Nie jesteśmy kolejną grupą prawicową, która walczy z lewicą. Chcemy zmienić swoją kulturę i kulturę prawicy - wtedy automatycznie wygramy.

 • Szeroko rozumiana prawica musi przestać widzieć w szeroko rozumianej Lewicy konkurencje, a musi zacząć widzieć wrogów.
  • Lewica nie ma skrupułów, aby zwalczać prawicę. W drugą stronę zjawisko nie występuje.
  • Prawica musi widzieć w lewicy zagrożenie.
  • Prawica nabiera się na kamuflaż społeczny stosowany przez lewicę, która udaje biednych, głupich i bezradnych. Prawica nabiera się na to i nie jest wystarczająco stanowcza.
 • Szeroko rozumiana prawica musi przestać tworzyć system w którym dobrze jest Wszystkim, a nie Prawicy.
  • Są ludzie z którymi nie warto siedzieć przy jednym stole i prawica musi zacząć to dostrzegać.
  • Zbytnie poleganie na strukturach państwowych/urzędowych jest tego przejawem.
 • Szeroko rozumiana prawica musi przestać idealizować kobiety. Musimy przekonywać prawicę, aby zaczęła je widzieć takie jakimi są.
  • Obraz kobiety w oczach prawicy jest fałszywy. Prawicowa idealizacja kobiet ułatwia feminizmowi drogę, ponieważ tworzy bezpieczną przystać dla byłych feministek.
  • Gdyby nie ciche poparcie szerokiej rzeszy "zwykłych" kobiet, to feminizm nigdy by nie istniał.
  • Przede wszystkim trzeba krytykować "zwykłe" kobiety za ich przyzwolenie na feminizm.
  • Prawica musi przestać bronić przywilejów kobiet, ponieważ te przywileje są tworzone i utrzymywane kosztem mężczyzn.
  • Prawica musi przestać widzieć w kobietach ofiary mężczyzn.

Nowa kultura mężczyzn

Mentalność kustosza

Mężczyźni muszą porzucić mentalność, w której przede wszystkim myślą o innych. Dzisiejszy mężczyzna przede wszystkim opiekuje się dzisiaj cudzym, obcym. Myśli jak będzie lepiej innym, poniżając siebie. Mężczyźni muszą stawiać siebie na pierwszym miejscu, ponieważ oni są kołem napędowym świata, cywilizacji i rozwoju.

Historia

Rewolucja Przemysłowa

Rewolucja Przemysłowa - przed

Przed Rewolucją Przemysłową ludzie żyli w strukturach przypominających rozszerzone rodziny. W jednej wiosce mieszkali ze sobą ludzie pracujący ze sobą, żyjący ze sobą, spokrewnieni nawzajem, żyjący jednym życiem zgodnie z naturą. Mężczyźni mieli obowiązki poza domem, a kobiety w domu. Mężczyźni rządzili polami, zbiorami, zakładami produkcji a kobiety zamążpójściami, przyjmowaniem porodów i opieką nad domownikami. Płcie miały swoje dwa osobne światy i dwa osobne zestawy obowiązków które w małym stopniu się przenikały. Obie płcie inaczej spędzały czas w swoim gronie, miały inne rozrywki, interesowały je inne rzeczy, miały inne cele do innych rzeczy dążyły. Często śmiały się nawzajem z siebie obserwując niezrozumiałe dla drugiej grupy zachowania i rytuały.

Rewolucja Przemysłowa - w trakcie

Powstanie maszyn oraz produkcji taśmowej podniosło poziom życia kosztem naturalnego trybu życia. Rodziny nie pracowały już obok siebie ale w różnych fabrykach, na różnych stanowiskach. Maszyny wymagały ludzi do obsługi, przez co w wielu miejscach mogły być zatrudniane kobiety. Spowodowało to, że mężczyzna o wiele mniej czasu spędzał z rodziną. Wcześniej, chociaż pracował równie ciężko, częściej był w zasięgu domu i wzroku reszty rodziny. Jest to źródłem dzisiejszego modelu wychowania, gdzie rolę wychowawczą przejęła kobieta.

Rewolucja Przemysłowa - po

Mężczyzna motorem postępu

Męzczyzna wynalazł maszynę parową, a kobieta nie, pomimo, że codziennie widziała garnek.

To mężczyźni tworzą państwo

Mężczyźni

Nie możesz tanio oddawać samego siebie

Ty jesteś cenny, więc efekty twojej pracy oraz twoja uwaga są cenne. Nie możesz oddawać ich łatwo kobietom. To ona powinna zabiegać o Ciebie, a nie ty o nie.

Informowanie innych mężczyzn

Jeżeli widzisz, że coś może przysporzyć problemów innego mężczyźnie, musisz mu o tym powiedzieć. To jest twój obowiązek. Czy nie ostrzeżesz kogoś przed wyboistą drogą, bo nie chcesz mu zepsuć teraz dobrego samopoczucia? I tak przed nim jest zła droga, czy mu to powiesz czy nie. Jak go ostrzeżesz, będzie przygotowany.

Masturbacja

Masturbacja jest szkodliwa, a na pewno nie wnosi do życia nic pozytywnego. Jest niczym strzał narkotyku, chociaż to narkotyk pochodzenia naturalnego. Masturbacja jest niczym picie samemu wódki przed lustrem - nie umrze się od tego, ale na pewno nic się nie zyska, a stracić można sporo. Masturbacja jest w samotności, a seks w towarzystwie. Po masturbacji człowiek się wstydzi, a po seksie nie (raczej;). Mężczyzna traci w trakcie wytrysku dużo elementów potrzebnych do budowy zdrowego organizmu.

Kobiety

W tym rozdziale dowiesz się jakie są kobiety, jak działają, czego chcą i jak powinieneś się zachowywać wobec nich i dlaczego.

Kryzys kobiecości

To kobiety są dzisiaj w kryzysie, nie mężczyźni. Kobiety przestały rodzić dzieci i przestały słuchać mężczyzn. Nie zajmują już się domem. Pralki, lodówki, kuchenki oraz jedzenie na wynos zniszczyły świat w którym czuły się dobrze i w którym współpracowały. Kobiety rządziły życiem rodzinnym ale pozwoliły na zniszczenie rodzin. Muszą teraz konkurować z mężczyznami przez co są zestresowane i przestraszone, co odbija się na ich zdrowiu. Kobiety nie widzą naokoło siebie mężczyzn, na których mogą polegać, przez co cały czas się boją. I to one do tego doprowadziły.

Jak rozpoznawać kobiety

[Trzeba wymyślić odpowiednie frazy]Kobiety powinieneś dzielić na 3 grupy: kobiety, neutralne i feministki. Feministek nie należy szanować nigdy.

Jak szanować kobiety

Powinieneś szanować tylko te kobiety które są przyjazne, posłuszne, pomocne i pożyteczne. To jest minimimum jakie kobieta musi spełniać. Tylko dla takich kobiet powinieneś okazywać szacunek.

Konserwatystka vs Feministka

Konserwatystwa to feministka która rzadziej mówi o swojej waginie. A konserwatywne wymagania do mężczyzn ma od początku, a feministka dopiero po urodzeniu dziecka. Kobiecy konserwatyzm nie jest wyjściem. Kobiecy konserwatyzm nie istnieje. Konserwatywki to feministki poprzedniej fali. Kobiety mają takie poglądy jakie mają mężczyźni, które one podziwiają. Tylko prawo i kultura która rzeczywiście wspiera mężczyzn jest dla nich dobra.

Agresja Kobiet

W przypadku kobiet działanie agresywne nie polega na tym, aby trwale obniżyć pozycję społeczną rywala – np. przez obmawianie i intrygi. Jeżeli jakaś kobieta stosuje obelgi, pomówienia i plotki, jest to ekwiwalentem mężczyzny, który bije i twoja reakcja i ocena tej osoby powinna być proporcjonalna.

Dlaczego nie należy wpuszczać kobiet do męskich przestrzeni

 • Obecność kobiet zmienia zachowanie mężczyzn
 • Kobiety chcą skupić na sobie uwagę
 • Kobiety chcą aby celem grupy było pomaganie im
 • Kobiety nie interesuje temat rozmowy, ale sposób jej przeprowadzania

Kobiece pojęcie szacunku

Szacunek jest czymś, co należy się wszystkim, bez wyjątku. Bo gdyby było inaczej i kobiety musiały by z mężczyznami konkurować, to by nigdy szacunku nie zyskały.

Kobiece pojęcie sprawiedliwości

Według kobiet, sprawiedliwość jest wtedy, kiedy ich jest na wierzchu. Jeżeli one wygrywają, jest dobrze, a jeżeli przegrywają, jest źle. Nie liczą się tutaj poprzednie zasługi, wkład ani równość. Kobieta zawsze chce więcej.

Kobiece pojęcie honoru

Kobiece pojęcie odpowiedzialności

Kobiety unikają odpowiedzialności, bo wiedzą, że same nie są w stanie niczemu podołać. Odpowiedzialni mają być mężczyźni, przez co zawsze to oni mają też być winni.

Dlaczego kobiety nie powinny być edukowane

Dlaczego kobiety nie powinny wychowywać dzieci

Kobiety nadają się jedynie do opieki nad niemowlętami i małymi dziećmi. Nie są w stanie wychować zdrowych, sprawnych ludzi.

Dlaczego nie powinienieś zawierać umów z kobietami

Przewinienia kobiet

 • Kobiety nie walczą z feminizmem, nawet jak uderza w ich synów, mężów, ojców i braci. Gdzie jest ich lojalność? Z innymi kobietami i państwem. Kobiety są lojalne w stosunku do obcych kosztem swoich rodzin.
 • Kobiety tworzą i podtrzymują absurdalny system indoktrynacji, dysedukacji i niszczenia męskich dusz zwany państwową edukacją. Matki posyłające tam synów kastrują ich mentalnie a nauczycielki cieszą się z możliwości egzekwowania władzy.
 • Kobiety idą na emerytury wcześniej i pobierają je dłużej, przez co mężczyźni mają niższe emerytury.
 • Kobiety idą na studia, aby zdobyć edukację której nie potrzebują, żeby podtrzymać karierę, które chętnie porzucą. Jeżeli studiują nieprzydatny kierunek, robią to tylko dla rozrwyki, kosztem wszystkich innych. A jeżeli studiują na przydatnym kierunku, to zabierają mężczyznom miejsce na uczelni.

Media

Jak używać mediów społecznościowych

Media społecznościowe są sztuczną imitacją relacji międzyludzkich. Nie są prawdziwa rozmową. Człowiek traktuje media jako grę, gdzie po drugiej stronie jest przeciwnik. Materiały komentują tylko ci którzy są w emocjach skrajnie pozytywnych lub negatywnych, co wypacza i ekstremizuje każdy temat. Ludzie którzy są neutralni nie biorą udziału w debacie. Przez internet ludzie mówią sobie rzeczy, których nigdy by nie powiedzieli publicznie. Polubienia oraz ilość oglądnięć są walutą wirtualną, której rzeczywista wartość jest bardzo iluzoryczna.

Z mediów społecznościowych najlepiej nie korzystaj, a jeżeli musisz, to jak z narzędzia. Nie angażuj się w nie emocjonalnie. Nie trać czasu na dyskusje. Zrób coś pożytecznego.

Media Tradycyjne

[Do rafinacji] Kiedyś media tradycyjne (telewizja, prasa) były zawodami zaufania publicznego, ponieważ tylko one miały środki na utrzymywanie korespondentów w zagranicznych krajach. Wiązało się to z pewnym wymogniem utrzymywania standardów. Dzisiaj dwie osoby które mają internet mogą ze sobą rozmawiać bez strat czasowych, na całym globie. Tradycyjne media nie są w stanie konkurować z szybkością podania informacji. Spowodowało to ich degenerację do prób zwrócenia na siebie uwagi szokiem i bluźnierstwem, bo tylko tak są słyszane. Specjalnie mącą i tworzą kontrowersje, bo tylko tak mogą znaleźć się na językach mas i nie utonąć w szumie informacji z internetu.

Dzisiejsze media straszą, bo inaczej nikt by ich nie słluchał. Wyłącz telewizor, otwórz książkę. Ten, kto nie czyta książek, jest głupi. Ale ten, kto czyta gazety, jest jeszcze głupszy.

Lewica

Jak działa lewica

Lewica jest cywilizacją bezwzajemnościową. To oszuści żerujący na uczciwości innych osób. To są elokwentni żebracy. Są to ludzie którzy chcą niszczyć ludzi lepszych od siebie przez równanie ich w dół, do swojego poziomu. Oni udają ofiary, kamuflują się jako ofiary aby móc żyć na czyiś koszt. Udają osoby głupie, bo w takich ciężej zobaczyć wroga. Prowadzą pasożytniczy tryb życia. Cechuje ich czysta samolubność.

Dlaczego lewica chce równości

Lewica równa ludzi, bo dzięki temu może ludzi niszczyć. Lewica nie równa ludzi w górę, zachęcając

Unikaj takich ludzi, bądź wobec nich ostrożny, nie miej takich osób w swoim towarzystwie jeżeli masz takie wyjście. Nie ufaj im, nie wchodź z nimi w jakiekolwiek zobowiązania, ponieważ znajdą setki wymówek jak uniknąć odpowiedzialności za swoją cześć umowy. Nakłamią ci jak się tylko da, przecząc sobie w jednej wypowiedzi albo w jednym zdaniu aby tylko uzyskać chwilową przewagę.

Feminizm

Feminizm jest dążeniem do systemowego dyskryminowania mężczyzn i życia na ich koszt w zbudowanym przez nich świecie.

Feministyczna Logika

Logika to część matematyki zajmująca się zdaniami dającymi odpowiedź PRAWDA/FAŁSZ. Logika Feministyczna ma dwie zasady i za pomocą tych dwóch zasad można wyjaśnić wszystkie jej działania:

 • Mężczyzna = FAŁSZ, Kobieta = Prawda
 • Brak zgody = FAŁSZ, Zgoda = PRAWDA

Jeżeli mężczyźni stanowią większość w miejscu, gdzie feministki nie chcą, żeby stanowili większość, to jest to FAŁSZ. Jeżeli kobiety stanowią większość w miejscu, gdzie feministki chcą, żeby stanowiły większość, to jest to PRAWDA.

 • Mężczyźni w radach nadzorczych = FAŁSZ.
 • Mężczyźni pracownicy fizyczni = PRAWDA.
 • Kobiety w radach nadzorczych = PRAWDA.
 • Kobiety pracownice fizyczne = FAŁSZ.


Stare baby

Feminizm to ideologia propagowana najchętniej przez stare, poskręcane i nienawistne kobiety, które albo nie ułożyły sobie życia tak jak chciały albo po prostu je sobie samemu zniszczyły głupimi wyborami. Teraz maszczą się na wszystkim co mogą i zatruwają relację młodych kobiet z mężczyznami przez zatruwanie im życia pomysłami które sprowadzą je na nieszczęśliwą drogę. Są niczym tonący, który wciąga drugiego pod wodę, aby nie topić się samemu.

Obiekt seksualny

Obiekt seksualny to fraza którą wymyśliły feministki aby deprecjonować urodę młodych kobiet oraz pozbawiać je uwagi mężczyzn, przez spłycanie pożądania do "przyziemnej" czynności która "poniża" kobietę. Feministki nie mają tyle uwagi co piękne kobiety, więc niszczą je z zazdrości.

Anty-kobiecość

Dlatego dzisiejszy feminizm popiera prostytucję, a nie bycie hostessą. Prostytucja szkodzi kobiecie, bycie hostessą nie.

Inne

Dlaczego tylko mężczyźni powinni się kształcić