Źródło Homoseksualizmu

Z Patriarchat.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6


Refundacja szczepionki przeciwko HPV dla chłopców w krajach o wysokim odsetku gejów jak np. Holandia zapobieglabym większej liczbie zgonów niż same szczepienia dziewczat. Jako to możliwe? Oprócz zmniejszenia zgonów wśród gejów z powodu raka odbytu spowodowanego HPV zmniejszyłaby się transmisja wirusa HiV, który łatwiej zakażą organizm przenikają przez odbyt już wcześniej zakażony HPV. HuV w społeczeństwie zwiększa transmisje gruźlicy, także HPV i właściwie wszystkich chorób zakaznych, co wiąże się z kolejnymi zgonami i kosztami. 70% nowych zakażonych wirusem HiV w Polsce jest gejami. 65% gejów w USA posiada odbyt zakażony wirusem HPV, który zwiększa 20 razy ryzyko raka tego narządu.

Małżeństwa homoseksualne były w Holandii popularniejsze wśród gejow niż wśród lesbijek w pierwszy półroczu obowiązywania nowego prawa. Na 1100 malzenstw gejów w tym czasie przypadało 850 małżeństw lesbijek. Geje sami mówią, że ich tryb życia ma cechy antykoncepcyjne. Jest to także dość specyficzny powód większej trwałości małżeństw gejów niż lesbijek. Trudno orzec z czego wynika taka postawa życiowo co niektórych mężczyzn, być może z genów, czynników hormonalnych, wychowania lub wpływu mediów. Bo dużym boomie w Holandii na śluby homo, które w pierwszym miesiącu obowiązującego nowego prawa stanowiły nawet 6% wszystkich ślubów nastąpił po 4 latach regres i nawet dwukrotny spadek ich liczby. Powodem mógł być niż demograficzny młodych ludzi, który jest w Holandii bardzo głęboki wśród odmiany białej, przemijająca moda lub wysoki wskaźnik rozwodów wśród lesbijek.

Lesbijki i biseksualistki niestety bardzo często przeprowadzają aborcje. Wyniki ankiety doktor Marazzo wśród kobiet, które odbyły współżycie z kobietą w ciągu ostatniego roku były szokujące. Na niemal 400 lesbijek i kobiet biseksualnych 100 było w ciąży, a dwieście stosowało antykoncepcję hormonalna w życiu przez ponad 3 lata. Szesnaście procent kobiet zgłosiło przynajmniej jedna aborcję w życiu, wśród ciężarnych obecność przynajmniej jednej aborcji wystąpiła u większości, aż u 63%. Lesbijki i biseksualistki poniżej 25 roku życia likwidowały 59% swoich ciąż. Marazzo podkreślila w badaniu, że wiele kobiet definiujących się jako lesbijki odbywało stosunki seksualne z mężczyznami i zachodziło z nimi w ciążę.

Bycie gejem wiąże się aż z trzydziestokrotnie większym ryzykiem kontaktów z prostytucja niż bycie heteroseksualna kobieta. Lesbijki w Polsce i mężczyźni heteroseksualni pracujący dla kobiet prawie w ogóle są zainteresowani prostytucja w śladowym odsetku. Mimo, że 1% obywateli w Polsce to geje, to stanowią oni aż 33% ogłoszeń prostytucyjnych, w Gdańsku jest to niechlubny rekord tego na tle Polski. Niewiele lepiej jest w Szczecinie i Wrocławiu. Miastem z Polski Zachodniej o mniejszym odsetku tego typu ogłoszeń są Katowice. Prostytucja gejowska jest dużym obciążeniem dla podatników z powodu chorób zakaźnych takich jak HiV, HCV i HPV. Jest większe ryzyko śmierci geja z powodu raka odbytu niż kobiety z powodu raka szyjki macicy. Gdańsk zaszczepił przeciwko HPV nie tylko dziewczęta, ale także chłopców, ale potrzeba tu prewencji. Nie tylko katolicy popierają współżycie tylko w małżeństwach heteroseksualnych, co jest najlepsze dla zdrowia. Tekst i opracowanie danych własne.

Proporcja liczby ogłoszeń towarzyskich heteroseksualnych meskich do gejowskich jest ciekawym probierzem obyczajowości. Najwięcej tego typu ogłoszeń, bo 45% występują w Szczecinie i Wroclawiu. Mniej niż 30% w Białymstoku i Katowicach, ku mojemu zdziwieniu. Średnia wartość 40% wystepuje w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie. Ogłoszeń lesbijskich jest najmniej, mało jest także ogłoszeń, gdzie ,,pani szuka pana". Niepokoi duży odsetek ogłoszeń gejów w stosunku do ogłoszeń mężczyzn heteroseksualnych poszukujących kobiet w porównaniu do ich ogólnego odsetka gejow, który rzekomo wynosi 1%. Co tysięczny obywatel w Polsce jest ebenofilem lub ukrytym pedofilem wg zakamuflowanej treści ogloszen, w większości przypadków gejem. Uważam, że gejów w Polsce jest aktualnie więcej niż 1%, ponieważ ogłoszenia prostytucyjne to tylko mała część społeczności męskiej LGBT. Nie zdziwilabym się gdyby co dwudziesty mężczyzna w Polsce miał za sobą jakiś epizod homoseksualny czyli 5% z nich. Tym lepiej wypadają mężczyźni, którzy są wstrzemięźliwi i przykładowo dochowują czystości przedmalzenskiej.